Aktualności

Trasko Automatyka stawia na bezpieczeństwo!
2020-07-13

Firma Trasko Automatyka wychodząc naprzeciw wymogom bezpieczeństwa i higieny w okresie pandemii wprowadza na rynek bramkę z automatycznym pomiarem temperatury oraz prawidłowego założenia maseczki.

System kontroli jest połączony z bramką (tripod), który po zmierzeniu temperatury wpuszcza osobę w strefę wygrodzoną bądz w przypadku wyniku pozytywnego blokuje wejście.

Korzystanie z bramek jest intuicyjne. W pierwszym kroku dokonujemy dezynfekcji rąk, następnie podchodzimy do bramki gdzie odbywa się automatyczny pomiar temperatury za pomocą monitoringu twarzy (obraz termiczny połączony z analizą ciepłoty ciała). Zmierzona temperatura jest wyświetlana na ekranie wyświetlacza LCD wraz z informacją głosową, gdzie otrzymujemy wiadomość o naszym wyniku. W przypadku prowidłowej temperatury ciała wejście zostaje otwarte. W momencie gdy temperatura będzie za wysoka bramka jest blokowana, a dana osoba nie ma możliwości wejścia na teren.

Dodatkowo oprócz kontroli temperatury możemy sprawdzić, czy maseczka na twarz została prawidłowo założona. System wykrywa poprawność temperatury oraz obecność i prawidłowość założenia maseczki. System jest niezwykle precyzyjny i w momencie złego założenia maseczki blokuje możliwość wejścia na obiekt. 

Bramkę możemy skonfigurować w zależności od potrzeb klienta i może zawierać ona dodatkowe funkcje np. kontrola biletów, liczenie osób...

System możemy wykorzystywać nie tylko w zamkniętym pomieszczeniu ale również na świeżym powietrzu np podczas wydarzeń kulturalnych. W tym przypadku oprócz pomiaru temperatury, prawidłowego założenia maseczki, system może zeskanować i sprawdzić poprawność biletu. 

Przedstawione urządzenie jest wykonane w formie mobilnej. Jego małe gabaryty i niska waga pozwalają na transport bez używania specjalistycznych urządzeń. Kompaktować systemu oraz jego kształt pozwala na wykorzystanie go w każdych warunkach oraz w każdym pomieszczeniu. 

System umożliwia rozbudową, jest łatwy w obsłudze i eliminuje bliski kontakt z osobami potencjalnie chorymi.  

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 783 918 111. 

T_PRODUCT_GO_TO_CART